Drátěný a rohový systém

Drátěný a rohový systém

Pro lepší dostupnost je vhodné úložný prostor ve spodních skříních řešit výsuvy. Zatímco v širokých skříních se uplatní zásuvky a kontejnery, u úzkých se spolu s dvířky vysunou police tak, aby bylo vidět až dozadu. Výsuvné systémy jsou ideálními pomocníky pro všechny kuchyňské potřeby, jsou vhodné pro kořenky, lej, omáčky, prkénka, nože a dokonce i pro talíře a misky. Všechno co potřebujete máte vždy po ruce. Jedná se o plnovýsuvný a přenosný systém, který ze skříně lze vysunout nebo úplně vyndat, navíc jsou jednotlivé části plně přizpůsobitelné podle Vašich přání.

Roh kuchyně dříve býval hluchý. Rohové skříňky sice zužitkují úložný prostor, ale běžné police jsou nepřehledné a zadní část skříně je velmi těžce přístupná. Tento problém vyřeší jedině výsuvné systémy. Těch existuje několik druhů tak, aby vždy bylo maximálně využito prostoru a tím i uspokojeno všech přání uživatelů.

Klienti, kteří se chtějí dozvědět více o těchto drátěných a rohových systémech, si zde mohou prohlédnout katalog od společnosti Démos trade.

Le mans systém

Compact twins systém

Karusel compact 270

Karusel compact 180© 2018, JEDLINSKÝ INTERIÉRY - všechna práva vyhrazena..

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑