Jak to u nás chodí při objednání ?

Jak to u nás chodí při objednání ?

Líbila se Vám naše práce u kamarádky či známých nebo Vás snad zaujala fotka na našem facebooku? Chtěli by jste nábytek od nás, ale nevíte jak začít ? Je to vcelku prosté.

Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu na míru, kdy konečným výsledkem je zcela originální rozměr přesně dle daného prostoru a jedinečný návrh dle představ a vkusu klienta, je třeba vše dobře a hlavně včas naplánovat .

1. Objednání na první schůzku - doporučujeme telefonicky, e-mailem či potávkovým formulářem na našich webových stránkách a to minimálně 3 - 4 měsíce před plánovaným termínem montáže. Někdy je takový zájem o naši práci, že rezervace termínu schůzky může být třeba i 14 dní beznadějně obsazena. Proč? To pochopíte ve chvíli kdy přijdete na řadu a my se Vám budeme co nejlépe věnovat.

Proč plánovat tak dlouho dopředu? Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu na míru, kde je běžná doba dodání 8 -10 týdnů od podepsání smlouvy ( objednávky ). Jen samotná cesta od první konzultace po objednávku trvá průměrně jeden měsíc. Za tuto dobu je třeba si vše v klidu promyslet a projít obsáhlou škálu materiálu a vybavení. Přeci jen každý chce tu svoji vysněnou kuchyň či jiný nábytek a  my se snažíme, aby to byl pokaždé originál!

2. První schůzka  - trvá většinou 60 min a je u nás na vzorkovně. Zde nám představíte Vaši vizi  o projektu, jeho zadání a společně Vás seznámíme s pestrou nabídkou materiálů a možnostech kování. Na základě této schůzky posléze zpracujeme zákaznickou kartu a cca do týdně i grafický návrh v 3D podobě.

3. Grafický návrh - se posílá ke konzulaci a připomínkám mailem. Pokud se jedná o složitější projekt, řeší se tyto úpravy opět u nás. Po vyladění grafické podoby a určení všeho vybavení a materiálu vypracujeme rozpočet.

4. Rozpočet - jelikož se jedná o zakázkovou výrobu se spoustou možností, je každé zpracování rozpočtu originální a počítané přesně dle zvolených specifikací. Rozpočet se představuje osobně na další schůzce a projednávají se případné možnosti, jak se může rozpočet vyvíjet či lišit použitím alternativ. Při prezentaci rozpočtu volíme pouze osobní setkání, zaslání rozpočtu emailem není možné!

5. Podpis smlouvy, zálohová platba, objednání - po odsouhlasení rozpočtu,vybraného materiálu, vybavení a ostatních parametrů zakázky, dochází k sepsání kupní smlouvy s klientem. Po uhrazení zálohy se stáva smlouva a objednávka platnou.

6. Řazení do výroby a přidělení termínu montáže - po podepsání smlouvy a uhrazení zálohy, následuje kontrolní zaměření u Vás a zařazení zakázky do výrobní fronty.© 2018, JEDLINSKÝ INTERIÉRY - všechna práva vyhrazena..

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑