RSS

Novinky

Návštěva z HC Lev Kostelec nad Orlicí

V úterý 9.1.2018 jsme v našem studiu přivítali návštěvu z řad kosteleckých hokejistů a to samotného maskota týmu společně s Honzou Duškem.

Vánoční volno - uzavření provozovny

Od 21.12. 2017 - 3.1. 2018 bude PROVOZOVNA ZCELA UZAVŘENA! Děkujeme za přízeň a těšíme se na Vaše přání, projekty a realizace v příštím roce ....

Hledáme posilu pro náš team!

Hledáme posilu pro náš team!

Jsi mladý, máš chuť pracovat, disponuješ manuální zručností a dobrou fyzickou kondicí? Chceš se zkusit podílet na výrobě nábytku u jednoho z nejznámějších výrobců zakázkového nábytku v regionu?

Jsi to tedy ty, koho hledáme!

Uzavření provozovny 29.9. 2017

28.09.2017 18:23

Uzavření provozovny 29.9. 2017

Jelikož jsme dnes místo svátku pilně pracovali (někteří z nás budou i zítra), PROVOZOVNA BUDE V PÁTEK 29.9.2017 PRO KLIENTY UZAVŘENA. Děkujeme za pochopení !

Aktualizace webu

21.06.2017 13:09

Aktualizace webu

Vážení návštěvníci,
v současnosti pro vás revidujeme a aktualizujeme data na našem webu, tak aby vše fungovalo, jak má. Aktualizací prošla záložka Fotogalerie – zde doporučujeme navštívit zejména sekci Kuchyňské linky, kde na vás čekají zajímavé novinky.
V této sekci jsme doplnili přes 30 kuchyní pro vaši stálou inspiraci.
Dále na naší Facebookové stránce byly aktualizovány fotky z předešlých událostí naší firmy, které doufáme, že pozitivně ohodnotíte.

Sháníme výpomoc do výroby na sezónu.

Sháníme výpomoc do výroby na sezónu.
Jedná se o pomocné truhlářské práce ve výrobě a na montážích. Vhodné spíše pro muže s dobrou tělesnou kondicí a ochotou pracovat. Truhlářské vzdělání není podmínkou -stačí šikovnost.
Prozatím brigádně, pokud se osvědčíte, tak v budoucnu se můžete stát součástí hvězdného teamu.

Jak to u nás chodí při objednání ?

Plánujete v tomto roce novou kuchyň a nevíte jak to chodí, jak dopředu se objednat na schůzku a kdy na vás příjde řada? I s tím vám pomohou naše nové stránky!

http://www.jedlinsky-interiery.cz/jak-to-u-nas-chodi

Neděláme jen kuchyně

01.02.2017 08:00

Neděláme jen kuchyně

V poslední době se setkáváme s tím, že jsme "zaškatulkovaní" jako zakázkový výrobce spolehlivých, kvalitních a vzhledově velmi atraktvních kuchyní. To je samozřejně pravda, jsme na to patřičně hrdi a každou realizovanou kuchyni toto jen potvrzujeme.

PF 2017

20.12.2016 14:43

PF 2017

Všem našim klientům i partnerům přejeme krásné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku 2017.

Reklamní kampaň pro rok 2016

Už to začalo! Tohle si myslím velmi povedlo!

Naše nová reklamní kampaň pro rok 2016 se pomalu dostává do otáček. Již brzy vám zpříjemníme den i na dalších místech naší krásnou modelkou - v naší krásné kuchyni.

Ve spolupráci s fotoateliérem JK atériéry a reklamní agenturou PROFIP připravujeme zcela novou, originální a neotřelou reklamní kampaň, na kterou se rozhodně můžete těšit.


RSS

Novinky

10. 01. 2018

Návštěva z HC Lev Kostelec nad Orlicí

V úterý 9.1.2018 jsme v našem studiu přivítali návštěvu z řad kosteleckých hokejistů a to samotného maskota týmu společně s Honzou Duškem.

Jsme na Facebooku


© 2018, JEDLINSKÝ INTERIÉRY - všechna práva vyhrazena..

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑