Dekory Kaindl

Široká paleta designů a autentických povrchových struktur jsou obchodními značkami dekorativní desky Kaindl. Spolu s kompletním programem veškerého příslušenství se tato deska hodí prakticky pro všechny oblasti použití v moderním interiérovém designu.

Chutě jsou různé. Stejně jako dekorační desky Kaindl: Kreativní dekor a na první pohled patrné inovované povrchové struktury nekladou fantazii žádné meze. Jsou praktické, protože jsou přitom i odolné proti nárazu a poškrábání.

Dřevodekory SYNCHRO

Svět není hladký. Je drsný. Má hory i údolí, které nás fascinují, protože propůjčují hloubku a autenticitu. Kaindl se inspiroval přírodou, aby vytvořil působivé povrchové zážitky.

Synchro povrchy Trend Collection přesvědčí svou vysokou odolností, kvalitou a také autentickými strukturami. Za povrchem Natural Touch stojí inovativní technika synchronizace, která povrchové struktury přesně přizpůsobí obrazům dekorů. Rozdíl od pravých výrobků ze dřeva se opticky i dotykem jen stěží rozezná. A s Natural Touch přináší Kaindl synchronní dekory jako celosvětově první výrobce na obě strany desek.

Dřevodekory KLASIK

UNI barvy