Kariéra

Aktuální pozice

Hledáme do našeho kolektivu kolegu či kolegyni na pozici GRAFIK/GRAFIČKA – PROVOZNÍ TECHNIK/TECHNIČKA

Místo pracoviště:

  • Kostelec nad Orlicí

Nabízíme:

  • zázemí firmy s historií
  • osobní i kariérní růst
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • telefon, služební automobil (po zapracování)
  • plat od 30.000 Kč (čistá mzda) + bonusy

Náplň práce:

  • schůzky s klienty
  • návrhy interiérů a jejich 3D vizualizace
  • objednávky materiálů
  • komunikace se zákazníky, dodavateli a výrobou

Požadujeme:

  • vyučení technického směru, nebo maturitu
  • dobrou znalost práce na PC vč. znalosti práce s programem na 3D vizualizace
  • znalost konstrukce nábytku
  • řidičský průkaz skupiny B
  • budete hledat způsoby a nebudete hledat důvody (proaktivita)
  • cílevědomost, časovou flexibilitu
  • schopnost vést jednání a samostatné komunikovat s klienty
GRAFIK/GRAFIČKA – PROVOZNÍ TECHNIK/TECHNIČKA

Máte-li zájem, zašlete nám svůj životopis e-mailem na jedlinsky.david@jedlinsky-interiery.cz, případně se ozvěte na tel. 604 387 432, a nebo využijte formulář níže.

Ještě váháte? Prohlédněte si fotogalerie některých našich realizací, přečtěte si jak pracujeme a něco o naší rodinné firmy s tradicí, věříme, že vás to přesvědčí.

Chcete být součástí našeho týmu? Dejte nám o sobě vědět!

    Příloha (CV):

    Jedlinský interiéry s.r.o.

    Za nádražím 1569, Kostelec nad Orlicí