Kuchyňské dřezy

Kuchyňské dřezy jsou nejnamáhanější částí kuchyně. Co očekáváte od těch svých? Ať už pod nimi chcete mýt skleničky, oplachovat zeleninu, omývat talíře předtím, než je dáte do myčky či ať už chcete jednoduše podtrhnout styl kuchyně, buďte si jistí, že u nás vše najdete.

Na naše zákazníky čeká rozmanitý výběr kuchyňských dřezů různých materiálů, tvarů i barev. Od tradičních nerezových, přes keramické až podřezy fragranitové, oválné, hranaté, s odkapávačem i bez.

Kuchyňské baterie

Kuchyňské vodovodní baterie jsou naprosto neodmyslitelnou součástí každého dřezu. Řadí se tedy k největších pomocníkům v domácnosti. Při výběru dřezové baterie buďte velice pozorní. Neplní totiž pouze praktickou funkci. Dřezové baterie do kuchyně jsou designovou koncovkou, která by měla zdobit každou kuchyňskou linku.

U nás si vyberete dřezové baterie do kuchyně v desítkách variant. Máte raději baterii klasickou s otočným raménkem nebo jste našli zalíbení a praktičnost v bateriích s vytahovací sprškou? Případně dáváte přednost retro stylu baterie?

Hlavními partnery pro nás jsou společnosti Franke Teka, které nabízí široký sortiment kvalitních dřezů a baterií různého provedení, typu i materiálu. A jelikož si svých zákazníků cení, připravily i sety dřezů s bateriemi, které jsou cenově zvýhodněny tak, že Vás baterie přijde téměř  zdarma.