Pracovní desky

Kvalitní pracovní deska je neodmyslitelnou součástí každé kuchyně. Je na ní kladen důraz, co se týká kvality, jelikož je to nejnamáhavější součást kuchyně. Z tohoto důvodu není dobré podcenit její výběr.

Typy pracovních desek

Klasické desky

Prohlédnout dekory

Klasická pracovní deska se stala velmi oblíbenou pro svou dlouhodobou životnost, snadnou údržbu a estetický povrchový materiál. Tento druh pracovních desek nabízí široký výběr dekorů, které jsou klasické až extravagantní. Dále je možno použít imitaci kamene, dřeva či dekory abstraktního charakteru. Výroba desek je v lesklém či matném provedení.

Kamenné desky

Web MosaicTech s.r.o.

Pracovní deska z kamene je velice módní a luxusní záležitostí. Jejími hlavními přednostmi je vysoká odolnost vůči vysokým teplotám či chemikáliím a kyselinám. Další bezesporu silnou stránkou tohoto materiálu je velká tvrdost, díky které ji nelze poškodit žádným běžně používaným kuchyňským nástrojem.

Kompaktní desky

Katalog Fundermax

Kompaktní deska ze silnostěnného vysokotlakého laminátu je velmi odolná proti poškození. Vysoká kvalita tohoto materiálu umožňuje použití na různé druhy použití v interiéru i exteriéru. Nejčastěji se v interiéru tento materiál používá k výrobě nábytku a dveří, obložení stěn či jako dělící stěna. Exteriérové desky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a ÚV záření.

Dekory pracovních desek – Kaindl

Dekory pracovních desek – Egger

Dekory pracovních desek – Kronospan