Skla a zrcadla

Sklo je v dnešní architektuře stále častěji využívaným materiálem. Působí vzdušným a moderním dojmem a dodává interiéru jedinečnost, kterou jiné tradiční materiály nabídnout nemohou.

Díky rozmanitosti systémů kvalitního kování lze nabídnout nejrůznější modifikace pro jakýkoliv prostor a vyhovět i těm nejnáročnějším přáním zákazníků na kvalitu, funkčnost a design.

Pokud chce svou kuchyňskou linku či jiný kus interiéru oživit zajímavým skleněným dekorem, zavítejte na stránky společnosti JAP, která pro Vás připravila virtuální aplikaci, která Vám ukáže budoucí vzhled Vašeho domova.

Lacobel – barevné sklo

Lacobel je barevné sklo používané nejčastěji jako obklad v kuchyních, nebo výplní dveří vestavěných skříní. Ale další možnosti použití jsou otevřené a zcela jen na fantasii vaší nebo vašeho desingera.

Toto sklo se vyrábí buď seriově s barevnou fólií dle barev z naší kolekce. Nebo je možné nechat si nastříkat sklo vysoce kvalitním barevným lakem, do jakéhokoliv odstínu vašeho domova, dle výmalby, barvy nábytku a pod .

Pro dokonalé skladění interiéru lze sklo kombinovat s různými materiály jako jsou dřevo, keramika, kov a ocel.

Ornamentní skla

Klasická ornamentní skla jsou nejčastěji využívané jako výplň kuchyňských dvířek a hliníkových rámečků.Tato nesmrtelná klasika je stále oblíbená a vyhledávaná spoustou z Vás.

Které sklo je právě to Vaše oblíbené?

JAP Grafosklo – konfigurátor

Je unikátní integrovaný systém celoskleněných prvků se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textilem umožňující designově sladit interér do jednoho celku.

Vyberte si sklo s grafikou, která bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům a dotvoří design vašeho domu či bytu. Grafosklo můžete mít například jako obklad za kuchyňskou linku, v kuchyňských dvířkách, ve skleněných dveřích, v zábradlí nebo skleněné stěně.

Konfigurátor JAP Grafosklo

Zrcadla

Součástí interiérů jsou také zdrcadla, které nabízíme vyrobené na míru a to jak s leštěnou hranou, tak s fazetou. Dále je možné objednat zdrcadla nejrůznějších tvarů i rozměrů.

Velkým trendem současné doby je použití zrcadel jako výplní vestavěných skříní.